Kunstiasutuste Liit aitab ellu viia kunstiettevõtete arendusprogrammi

Foto: Johan Huimerind/EKKAK

Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus (EKKAK) kutsub kunstiettevõtteid kandideerima 6-kuulisse arendusprogrammi, mille eesmärk on toetada organisatsioonide jätkusuutlikkust. Osalejad saavad professionaalsete koolitajate ja mentorite käe all värskendada äriplaani, tegevus- või arengukava või teha konkreetseid plaane uue tegevussuuna käivitamiseks. 

Aprilli lõpust novembri lõpuni kestev arendusprogramm on välja töötatud konsultatsiooniagentuuri Miltton, mõttekoja Creativity Lab, kunstivaldkonna eksperdi Maarin Ektermanni, Kunstiasutuste Liidu ja EKKAKi koostöös. Selle raames toimuvad koolitused ja iga osaleja saab oma projekti lihvida individuaalse mentori käe all. Lisaks on kavas vaheseminarid, mis aitavad õpitud teoreetilised teadmised praktilisteks plaanideks vormida. 

Registreerimine, programmi kava ja lisainfo: http://www.ecadc.ee/et/algab-kandideerimine-kunstiettevotete-arendusprogrammi/

Kunstiasutuste Liidu liikmetele kehtib programmi osalustasu soodustus -10%.

Arendusprogrammi kaasrahastab Euroopa Liit. See on osa Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse projektist  “Arendusteenuste pakkumine kunstivaldkonna ettevõtetele”.

Lähem teave:
Kadri Laas-Lepasepp, Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus
kadri@ecadc.ee